Dodání a platba

Expedice zboží je spravidla do 24 hodin od přijetí platby (kromě státních svátků a dnů pokoje). Doba dodání je 3-5 pracovných dnů od vyexpedování zboží prostřednictvím kurýra.

Zásilka je odeslána na místo doručení kurýrskou společností při objednávce které souhrnní suma za Produkt/y je minimálně 600.00Kč bez DPH (minimální hodnota objednávky). Je potřeba uvést přesnou adresu doručení na které se Příjemce zásilky združuje protože převzení zásilky je nutno potvrdit podpisem. Pokuď Objednavatel při vystavení objednávky uvede fiktivní, nebo neúplnou adresu, případně nesprávné telefónní číslo nebo jiný udaj pro který není možné doručení zrealizovat Provozovatel za tuto skutečnost nezodpovídá a objedávka se považuje za doručenou a vybavenou. Cena dodání zboží je 80.00Kč bez DPH. Ceny dopravy do zahraničí se řídí platným cenníkem kurýrské společnosti.

Objednavatel je povinen uhradit celkovou cenu za zboží spolu s poštovním a balným jako i ostatní náklady a poplatky. Ostatními náklady a poplatkami můžou být například náklady a poplatky za doručení zboží na paletě, nebo colní poplatky v případě, že jde o doručovaní do krajin mimo EU a pod. V případě, že takéto náklady nebo poplatky si bude Provozovatel uplatňovat je tento povinen oznámit je Objednavateli a Objednavatel musí dát výslovný souhlas s nimi před tím než se zboží odešle. Objednavatel si může zvolit spůsob platby z následujících možností:

  • bezhotovostně na účet Provozovatele, nebo
  • kreditní/debetní kartou.