Vážení zákazníci, z důvodu inventury a čerpání dovolené od 26.07.2024 do 26.08.2024 nebudou zpracovávány a odesílány přijaté objednávky. Zboží budeme odesílat od 27.08.2024.

Obálky RŮŽE a MOTÝLEK

Obálky RŮŽE a MOTÝLEK

Obálky ve tvaru růže a motýlka jsou speciálními obálkami na stejně speciální příležitosti. Hodí se například jako obálky na peníze nebo příležitosti, jako jsou promoce, maturita, narození dítěte, osobní předání svatebních a jiných radostných oznámení, ale například v ní můžete své někdejší lásce darovat i žádost o rozvod! A proč ne? Je jen na vás, na co obálky ve tvaru růže a motýlek využijete…

Motýlkovské obálky pro přátele a rodinu

Ten, kdo dostane do rukou barevnou obálku ve tvaru motýlka, tomu je hned jasné, že obsah této obálky bude určitě čímsi výjimečný. Obálky Motýlek jsou skvělé pro rozdávání radostných oznámení, dárkových voucherů, poděkování… nebo je využijete jako obálky na večírky a další události.

Obálky růže pro speciální vyznání

Obálka ve tvaru růže už na první pohled signalizuje, že zde půjde o něco vážnějšího. Chcete si zahrát na tajného ctitele? Chcete se někomu přiznat s něčím, co mu / jí neumíte říct do očí? Právě tato obálka vám v tom může pomoci. Buďte tajemní, vložte list do obálky ve tvaru růže a vhoďte ho osobně do schránky vaší vyvolené či vyvoleného.

Buďte osobitější než internet, buďte originálnější než s obyčejnou bílou poštovní obálkou. Darujte růži!

Čítať viac
Zobrazit:
Tříděno podle: