Vážení zákazníci, z důvodu inventury a čerpání dovolené od 26.07.2024 do 26.08.2024 nebudou zpracovávány a odesílány přijaté objednávky. Zboží budeme odesílat od 27.08.2024.

O nás

Společnost Farebné obálky, s.r.o. se zabývá prodejem různých obálek ať už klasických nebo atypických rozměrů různých barev, velikostí a materiálu. Všechny naše produkty lze rozdělit do tří hlavních skupin:

První skupinu tvoří barevné obálky vyrobené z barevného, ​​tak klasického tak speciálního papíru. Pro výjimečné příležitosti nabízíme netradiční dvoubarevné obálky, kde vnější barva je odlišná od vnitřní nebo obálky vyrobené z kvalitního papíru se strukturou.

Další skupinu tvoří speciální bublinkové obálky, které kromě běžného účelu mají i ochranný charakter. Tyto jsou vyrobeny z bublinek, které tvoří základ obálky, přičemž povrch obálky je potažen speciální fólií v různých barvách. Kromě barevných fóliových bublinkových obálek v naší nabídce najdete i klasické papírové bublinkové obálky v červené, černé a oranžové barvě.

Poslední skupinu našich výrobků tvoří celofánové sáčky a ozdobné fóliové dárkové sáčky. Tyto nabízíme tak z neprůhledné jako i průhledné fólie ve více barevných variacích a velikostech.